Welcome to BLAZE-RPG

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

PuscaTEH

Los Santos Police Departament-Aplicatii

34 posts in this topic

Model:

Numele si varsta reala.

De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament.?  

Cum te-ai descrie ( in 50 cuvinte minim ) ? : 

Care crezi ca sunt calitatile unui politist ? : 

De ce ai iesit din ultima factiune ? :

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) : 

Alte precizari ? :

Nume joc :

Lvl joc:

Edited by PuscaTEH

Numele si varsta reala:Cristian,17 Ani

De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament.?  Pentru ca ador aceasta factiune,si ador sa fac ordine in LS.

Cum te-ai descrie ( in 50 cuvinte minim ) ? : Sunt un baiat inalt,blondut si cam grasut>am 17 ani,ador ciclismul.iimi place sa ajut oamenii la bine si la greu, de aia am ales si aceasta minunata factiune.Sunt o fire serioasa de obicei,dar pot fi si foarte glumet.Stiu de gluma si nu ma supar din orice.Sunt foarte agil si sever.De aceea cred ca aceasta factiune mi se potriveste

Care crezi ca sunt calitatile unui politist ? : Dexteritate,agilitate,inteligenta.

De ce ai iesit din ultima factiune ? :Nu am mai fost in nicio factiune pe acest server.

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) : in jur de 7 sau 8

Alte precizari ? :Nu

Nume joc :WCHiXeeN

Lvl joc:12

WCHiXeeN {Acceptat}

Edited by PuscaTEH

Numele si varsta reala. Ma numesc Robert si am varsta de 15 ani.

De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament.?  Deoarece imi place foarte mult aceasta factiune si imi place cu ce se ocupa.

Cum te-ai descrie ( in 50 cuvinte minim ) ? :  Ma numesc Robert am varsta de 15 ani, eu sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, respect pe toata lumea, sunt foarte sociabil si pot fi serios cand e nevoie. In general imi place sa ma joc samp si csgo... si cand ma plictisesc incerc jocuri noi. Imi place mult sa ies afara cu prietenii sunt o persoana activi si niciodata nu imi place sa stau degeaba,  mereu trebuie sa fac cate ceva pentru a imi pierde timpul pot spune ca niciodata nu stau pe loc.

Care crezi ca sunt calitatile unui politist ? :  De a respecta pe toata lumea si de a fi corect.

De ce ai iesit din ultima factiune ? : Deaorece lider-ul a abandonat aceasta factiune.

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) :  3-4 ore depinde de timpul meu personal.

Alte precizari ? : Sper sa fiu acceptat.

Nume joc : BadBunnyBaby

Lvl joc: Am level 24.

Edited 2 hours ago by PuscaTEH

BadBunnyBaby  {Acceptat}

Numele si varsta reala: Ma numesc Liviu si am 19 ani

De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament.?  Pentru ca ador aceasta factiune,si ador sa fac ordine in LS.

Cum te-ai descrie ( in 50 cuvinte minim ) ? : Pai sunt un baiat destul de inalt si slabut imi place sa fac diferite sporturi, printre acestea fotbal, tenis, etc in plus imi place foarte mult sa joc samp

Care crezi ca sunt calitatile unui politist ?: Curajul, intelegerea, calmul , inteligenta

De ce ai iesit din ultima factiune ? : Atmosfera de la ultima factiune era destul de posomorata+ ca nu mai aveam un lider care sa se ocupe de factiune deci a inceput haosul

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) : in jur de 7 sau 8 ore

Alte precizari ? :Nu

Nume joc : liviu420

Lvl joc: 14 (110 ore)

Liviu420 {Acceptat}

●Numele si varsta reala》Ma numesc Florin si am 14 ani.

●De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament?》Deoarece vreau ca orasul Los Santos sa fie linistit si fara infractori.

● Cum te-ai descrie ( in 50 cuvinte minim ) ? 》Ma numesc Florin am 14 ani, si sunt din Galati. Imi place sa ma joc diverse jocuri cum ar fi: UFC3/GTA5/FIFA20 si bine inteles SAMP. Sunt un baiat cu bun simt si respectuos.

● Care crezi ca sunt calitatile unui politist ? 》 Sa fie respectuos, corect si demn. 

● De ce ai iesit din ultima factiune ? 》 Am fost lider Costa Rican dar am renuntat deoarece nu aveam timp sa intru pe sv.

●Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) 》 Petrec 3-4 ore pe zi

● Alte precizari ? 》 Nu.

● Nume joc : Pe server ma numesc: Floow.

●Lvl joc: Momentan am level 14.

Numele si varsta reala: Lupu Marian Cornel, 16 ani.

De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament.?:  Pentru ca vreau sa aduc liniștea in toate 3 orasele.

Buna, ma numesc Marian si sunt municipiul Constanța si sunt de la Liceul de Arte Regina Maria. Arta pe care o fac eu este muzica. De cand eram mic imi placea sa ma joc cu orice inseamna tehnologie. De la jucari pe baterii la telefoane cu taci. Va multumesc pentru ca miati citit descrierea.

Care crezi ca sunt calitatile unui politist ? : Sa nu aibe frica de nimic, sa nu fie stresat niciodata.

De ce ai iesit din ultima factiune ? : Pentru ca liderul facțiunii a iesit si am decis să aplic la lspd.

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) :  4-8 ore pe zi.

Alte precizari ? : respect si succes mai departe cu functia.

Nume joc : MarianHotul12

Lvl joc: level 23

Floow {Acceptat}

MarianHotul12 {Acceptat}

On 3/23/2020 at 4:50 PM, PuscaTEH said:

Model:

Numele si varsta reala. Numele meu este Sporea Eduard si am 14 ani 

De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament.? CA SA FAC ORDINE IN LOS SANTOS SI CA SA FIU ALATURI DE VOI SI PRIETENII MEI 

Cum te-ai descrie ( in 50 cuvinte minim ) ? : SUNT UN TIP AMUZANT , INALT , BRUNET , SERIOS , ADOR SA FAC DOWNHILL PE BICICLETA , IMI PLACE SA MA PLIMB PE AFARA , SI SUNT FOARTE ORDONAT 

Care crezi ca sunt calitatile unui politist ? : INTELIGENT , AGIL , DESCURCARET

De ce ai iesit din ultima factiune ? : E PRIMA IN CARE INTRU

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) : 5-6

Alte precizari ? :NU.

Nume joc :Edynx1

Lvl joc:7

Edynx1 {Aplicatie neconvingatoare}(Respins)

Edited by PuscaTEH

Numele si varsta reala.

Numele meu este Eduard Stefan

Eu doresc sa intru în aceasta facțiune deoarece îmi place

Eu sunt un un băiat care nu lasă treaba neterminata și dacă sunt respectat atunci la rândul meu voi respecta și eu acea persoana.

Calitățile unui polițist sunt: curajos,agil,respectuos

Nu am mai fost intr-o facțiune pe acest server

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) : pe zic 2-3 ore

Alte precizari ? : sunt blond cu ochi albaștri  și îmi place sa mă joc pe telefon

Nume joc : KeM3roN

Lvl joc: 7

KeM3roN {Respins}

3 hours ago, AloNe28 said:

Numele si varsta reala:Thomas 13 ani

De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament.?  Deoarece vreau sa fac parte din poliția LS si pentru ca imi place factiunea! cum te-ai descrie ( in 50 cuvinte minim ) ? : De treaba,Prietenos,Caterinca,Serios,Locuiesc în București Am 13 ani joc samp pe mobil timp de o lună imi place baschetul,învăț bine,Sunt serios cand e vorba sa fiu,repsect regulamentul si tot ce imi este pus sa fac,nu am limbaj nesimtit respect playeri de pe server cat si pe colegii mei si pe "suspecti".

Care crezi ca sunt calitatile unui politist ? : Seriozitatea,Respectul,Înțelegerea,condusul/pilotatul bun,trasul cu arma bun,respectarea regulilor de circulație,sa aibe curaj sa nu aibe frica de ceva anume.

De ce ai iesit din ultima factiune ? deoarece factiunea nu avea lider si toti playeri făceau ce voiau.

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) : 10-12 chiar mai mult daca este nevoie 

Alte precizari ? : numele de pe discord este ⚡ALoNE⚡[EU]#7204 si sunt pe sv ul de discord al serverului de samp.Sper sa intru in factiune :D

Nume joc :AloNe28

Lvl joc:11

AloNe28 {Acceptat}

Numele si varsta reala 

Eduard Stefan vârstă 16 ani

De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament.?  Eu doresc sa intru în aceasta facțiune deoarece îmi place la nebunie și pentru ca am o ruda care este polițist.

Cum te-ai descrie ( in 50 cuvinte minim ) ? : PE mine mă cheamă Eduard dar prietenii îmi spun Edi sunt un băiat blond cu ochi albaștri care îi place la nebunie sa iasă afară sa se joace fotball și sa iasă cu bicicleta împreună cu prietenii mei cei mai buni.Eu nu las treaba neterminata și dacă sunt respectat atunci voi respecta și eu la rândul meu .Toți prietenii mei îmi spun ca sunt de treaba și ca le sunt mereu alături.

Care crezi ca sunt calitatile unui politist ? :In opinia mea calitățile unui polițist sunt următoarele:prietenos,respectuos și atent la detalii.

De ce ai iesit din ultima factiune ? : nu am mai fost

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) : 4-5 ore

Alte precizari ? : atât 

Nume joc :KeM3roN

Lvl joc:7

KeM3roN {Acceptat}

On 23.03.2020 at 16:50, PuscaTEH said:

Model:

Numele si varsta reala.

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) : 

Alte precizari ? :

Nume joc :

Lvl joc:

Numele si varsta reala.Alexandru 18 ani

De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament.?  Deoarece , membrii sunt destul de prietenosi si vreau sa schimb atmosfera orasului Los Santos avand grija de strazi.

Cum te-ai descrie ( in 50 cuvinte minim ) ? : Sunt inalt, slabut, imi place sa fac diverse sporturi, si sa conduc, dar majoritatea timpului il petrec jucandu-ma samp.

Care crezi ca sunt calitatile unui politist ? : inceleptiune, vigilenta, forta ,inteligenta.

De ce ai iesit din ultima factiune ? :Deoarece nu puteam face prea multe lucruri decat sa fugaresc jucatori cu wanted.

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) : 7-8 ore

Alte precizari ? :Sper sa fiu acceptat

Nume joc :BRNcyberila

Lvl joc:21

BRNcyberila {Acceptat}

Numele și vârsta reala: Ovidiu 16ani

De ce dorești sa intri în Los Santos Police departament? Deoarece mi-a îmi plac polițiștii și eu dacă voi fi un polițist voi fi corect și bun cu colegii

Cum te-ai descrie ( în 50 de cuvinte minim)? Sunt pitic, par castaniu, îmi petrec aproape toată ziua pe samp și îmi place poliția 

Care crezi ca sunt calitățile unui polițist? Calitățile unui polițist trebuie sa fiu vigilent, inteligenta, strategie și multa atentie

De ce ai ieșit din ultima facțiune? Eu nu am fost într-o facțiune dar sper sa fiu intruna

Câte ore petreci pe zi? 7-8 ore

Alte precizări îmi place politia

Nume joc: Ovidiu221

Lvl joc: 10

Adrian varsta 19 ani 

Pe mine ma pasioneaza foarte mult politisti si as vrea sa vad cum ar fi sa fiu politist 

Sunt inalt  par maro imi petrec orele libere jucanduma samp 

Destept, respectos, sever, atent si mai ales inteligent

Eu nu am fost intr-o factiune dar as vrea sa fiu

6-7 ore maxim pe zi 

Alte precizari iubesc si reapect politia

AdrianZ

7

Ovidiu221 {Acceptat}

AdrianZ {Respins}{ ai model mai sus nu lai copiat sa vad unde si eu unde ai scris }