Welcome to BLAZE-RPG

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

PuscaTEH

Los Santos Police Departament-Aplicatii

35 posts in this topic

Numele si varsta reala.Thomas 13 ani

De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament.?  Deoarece vreau sa fac parte dintr o fracțiune serioasa si interesantă 

Cum te-ai descrie ( in 50 cuvinte minim ) ? : Salut,Ma numesc Thomas si am 13 ani sunt din Bucuresti imi place baschetul sunt clasa a 6 a si ma joc samp de o luna-dpua pe mobil.Sunt de treaba,prietenos,caterinca,serios cand este nevoie si pot intelege lumea.Repsect Playeri serverului si sunt prietenos cu toti! 

Care crezi ca sunt calitatile unui politist ? : Calmul,Răbdarea,Curajul si Respectul 

De ce ai iesit din ultima factiune ? :Deoarece nu avea lider si membrii făceau ce voiau ei

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) : 10 sau mai mult daca este nevoie sunt destul de activ.

Alte precizari ? :⚡ALoNE⚡#7204 pe discord de data asta sunt pregătit.

Nume joc :AloNe28

Lvl joc:12-13

AloNe28 {Respins pentru ca ti-am spus ca trebuie sa astepti 48 de ore }

●Numele si varsta reala》Ma numesc Sanru si am 15 ani.

●De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament?》Deoarece vreau ca orasul Los Santos sa fie linistit si fara infractori.

● Cum te-ai descrie ( in 50 cuvinte minim ) ? 》Ma numesc Sandru am 15 ani, si sunt din Galati. Imi place sa ma joc diverse jocuri cum ar fi: Cs:Go/GTA5/FIFA20 si bine inteles SAMP. Sunt un baiat cu bun simt si respectuos.

● Care crezi ca sunt calitatile unui politist ? 》 Sa fie respectuos, corect si demn. 

● De ce ai iesit din ultima factiune ? 》 Am fost membru Costa Rican dar am renuntat deoarece nu aveam timp sa intru pe sv.

●Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) 》 Petrec 5-6ore pe zi

● Alte precizari ? 》 Nu.

● Nume joc : Pe server ma numesc: Chan4.

●Lvl joc: Momentan am level 10.

Chan4 {Acceptat}

Numele și vârsta reala: Adrian

De ce dorești sa intri în Los Santos Police departament? Deoarece pe mine ma pasioneaza politistii si ii respect

Cum te-ai descrie ( în 50 de cuvinte minim)? Sunt inalt, par castaniu, joc in fiecare zi samp și îmi place poliția 

Care crezi ca sunt calitățile unui polițist? Calitățile unui polițist sunt: sever resprectos si inteligent

De ce ai ieșit din ultima facțiune? Eu nu am fost într-o facțiune dar vreau sa intru 

Câte ore petreci pe zi? 6-7 ore

Alte precizări respect politia

Nume joc: AdrianZ

Lvl joc: 8

AdrianZ{Nu mai recrutam}

Edited by PuscaTEH

Numele si varsta reala.Ma numesc Iacovlev Bogdan si am frumoasa vârsta de 13 ani

De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament.?  As dori sa intru in aceasta factiune pentru ca imi place sa fac ordine prin orasul Los Santos un oraj in care traficul de arme si de droguri inca duce viata prin cartierele cucerite de mafii.

Cum te-ai descrie ( in 50 cuvinte minim ) ? : Ma numesc Bogdan zis si lilbogdi , am frageda vârsta de 13 ani ( incurand 14). Sunt foarte sociabil, respect mai pe toata lumea , ofer ajutor tuturor. Imi place sportul mai exact BJJ (Brazilian Jiu-Jitsu) . Sunt din Moldova mai exact nordul tarii din orasul Drochia un oras cu un trecut foarte frumos.

Care crezi ca sunt calitatile unui politist ? : Calotatile unui politist sunt de a fi civilizat cu oamenii chiar si cu ceo care incalca regulile .

De ce ai iesit din ultima factiune ? : Am iesit din ultima factiune pentru ca clientii nu ma respectau .

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) : Pe zi petrec in jur de 4-5 ore Iar daca am mai mult timp stau si 6-7 ore

Alte precizari ? :Sper sa fiu acceptat chiar daca am o varsta mica.

Nume joc :KGB.lilbogdi

Lvl joc:11

KGB.lilbogdi{Nu mai recrutam}

Edited by PuscaTEH

Numele si varsta reala.Ma numesc Demici Antonio si am varsta de 16 ani.

De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament.?  Eu doresc sa intru in Los Santos Police Departament deoarece am experienta din trecut fiindca am mai fost politist pe alte servere.

Cum te-ai descrie ( in 50 cuvinte minim ) ? : Ma numesc Demici Antonio, am varsta de 16 ani, stau in comuna Ploscuteni, Judetul Vrancea, sunt cuminte, atragator, cu cei 7 ani de acasa, respect pe ori cine ma respecta pe mine si imi placesa invat si sa ma joc samp.

Care crezi ca sunt calitatile unui politist ? : De a da tickete, prinde roberi si de a confisca droguri, materiale.

De ce ai iesit din ultima factiune ? :Deoarece am vazut ca seful acestui departament a deschis aplicatiile.

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) : Eu petrec pe zi cam 6-5 ore cu carantina acesta.

Alte precizari ? :Sper sa fiu acceptat :*.

Nume joc :TonyDMC

Lvl joc: Am level 13.

Care sunt calitatile unui politist?:Calitatile unui politist sunt curajul,vigilenta,respectul fata de cei din jur si inteligenta.

Edited by TonyDMC

TonyDMC {Acceptat}

On 29.03.2020 at 17:31, TonyDMC said:

Numele si varsta reala.Ma numesc Demici Antonio si am varsta de 16 ani.

De ce doresti sa intri in Los Santos Police Departament.?  Eu doresc sa intru in aceasta factiune deoarece am experienta din trecut fiindca am mai fost politist pe alte servere.

Cum te-ai descrie ( in 50 cuvinte minim ) ? : Sunt un tip atragatro, destept, curajos, vigilent, cu cei 7 ani de acasa, imi place sa ajut lumea din jur cand au nevoie de mine si sa ma joc samp toata ziua.:)

Care crezi ca sunt calitatile unui politist ? : Calitatile unui politist sunt urmatoarele vigilent, curajor, nenfricat, istet si respectuos.

De ce ai iesit din ultima factiune ? :Sa pot intra in aceasta factiune minunata.

Cate ore petreci pe zi ? (fara afk/sleep) : Eu petrec fara sleep cam 9-10 ore pe zi chiar si mai mult.

Alte precizari ? :Seara faina, si sper sa fiu acceptat.

Nume joc :TonyDMC

Lvl joc:Am level 14.