Jump to content
Sign in to follow this  
RADURPG

Model cerere lider

Recommended Posts

Model postare:

Nickname pe server:RADURPG
Cate ore o sa acorzi acestui server?:4-5 ore
De cat vrei sa stai ca lider?: Atata timp cat cunosc aceasta factiune si stiu regulile mi-as propune sa stau 50 de zile sau mai mult timp

Varsta reala:15 ani.
Ce alte jocuri mai joc?:Mai joc CS:GO dar nu prea ma pasioneaza
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Ma gandesc sa imi gasesc un job pe placul meu si sa ajung ceva mare in viata

Cand ai aflat de comunitatea noastra?:De aceasta comunitate am aflat fix cand s-a anuntat ca se va deschide un nou server de SA:MP 
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri:Sa aduc factiunea la un numar mare de membri si sa o stapanesc cat se poate de bine
Esti constient ca trebuie sa citesti regulamentul liderilor cand o sa fie gata?:Desigur ca da.
Ai mai fost vreodata intr-o factiune pe vre-un server? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): National Guard- rank 5,  58 zile
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?:Grove Street deoarece toti de acolo nu se ocupau + ca abuzau intr-un mod repetat si liderul dadea rank-upuri degeaba 
Ce te deranjeaza cel mai mult la Blaze-RPG?:Ma deranjeaza faptul ca  nu putem sa readucem vechiul server la acel numar mare de playeri trebuie doar sa fim uniti si sigur fom reusi
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:Deoarece am experienta in acest domeniu si cred ca ma pot baza pe o asemenea functie.

Edited by RADURPG

Sign in to follow this  

About us

BLAZE-RPG este o comunitate dedicată serverelor de SA:MP.Dar la noi mai găsiți și categorii pentru relaxare.Puteți viziona ceva poze amuzante sa vedeți muzica postată de membrii noștri.Ramaneți la noi nu veți regreta.